Tantrinio sekso meno išmokstama ne per vienus metus, tačiau galite pasinaudoti kai kuriomis tantrinėmis technikomis: savo seksualiniam gyvenimui suteiksite įvairoves ir mylėsitės ilgiau. Jogai, tradiciškai praktikavę tantras, tikėjo, kad ejakuliuodamas vyras švaisto gyvybine energiją, todėl buvo sukurti budai, kaip sulaikyti ejakuliaciją. Kartu jie skatino moteris patirti kuo daugiau orgazmų, nes buvo tikima, kad moteryje seksualumas yra ne tik malonumas, bet ir visos gyvybines energijos šaltinis.

Jogai, tradiciškai praktikavę tantras, tikėjo, kad ejakuliuodamas vyras švaisto gyvybine energiją, todėl buvo sukurti budai, kaip sulaikyti ejakuliaciją.

Buda

Vyrui aukščiausia tantrinė patirtis išmokti pasiekti orgazmus be ejakuliacijos, kad varpa išliktų standi valandų valandas tęsiantis orgazmui po orgazmo. Tantriniam seksui ekspertai naudoja joga ir meditaciją.

tantra seksas

Pradedančiajam svarbiausia žinoti, kad, užuot įsiskverbus, reikia stengtis išlaikyti padėtį ir kuo ilgiau žiūrėti partnerei į akis kartais tai gerokai sunkiau, negu iš pradžių gali pasirodyti. Pradėkite taip: vyras sėdi ant grindų, o partnerė sėdi raitomis jo skreite. Tegul ji nesikilnoja aukštyn ir žemyn, tiesiog laikykite vienas kitą glėbyje, kartais pasisupkite pirmyn ir atgal. Įsistebeilykite į vienas kito kairiąją akį… Kas įvyko? Pamatysite, kiek jums pavyks tai tęsti.

Tantrinė sekso technika

  1. Liaukitės judėję.
  2. Laikykitės ramiai ir giliai, taisyklingai kvėpuokite pilvu, o ne krūtine.
  3. Sutelkite dėmesį į kvėpavimą, kol įtampa atslūgs.
  4. Laikykitės visiškai ramiai, atpalaiduokite genitalijų bei analinius raumenis ir prispauskite liežuvi prie gomurio už dantų.
  5. Sutelkite dėmesį į liežuvio ir gomurio sąlyti, kol erekcija pakankamai atslūgs.

Ištraukite savo varpą tiek, kad tiktai varpos galva liktų makštyje. Išlaikykite tokią padėtį, kol įtampa praeis, o tada iš lėto vėl įeikite makštį. Kaitaliokite savo judesius taip, kad nepasiduotumėte ritmui ir lėkte nenulėktumėte tiesiai į kulminaciją. Prispauskite smilių ir nykštį sau prie tarpvietės tarp išangės ir kapšelio. Laikykite prispaudęs, kol erekcija neženkliai atslūgs.