seksas hamake

Kama Sutroje rašoma, kad Senovės Indijos valdovų malonumų soduose visada būdavo įtaisytos sūpuoklės, kad įsimylėjėliai galėtų suptis tarp medžių, gardžiai kvapių žiedų pavėsinės paunksmėje. Jei mylimasi sūpuoklėse, jos suteikia ritmą ir malonų, nesvarumą primenanti pojūtį. Sūpuoklės leidžia skriejantiems ore meilužiams išbandyti įvairius sueities kampus ir padėtis – arba stipriau atsimušti vienam priešais kitą. Nukabinkite sūpuokles, kai jomis nesinaudojate, ir ant kablio užkabinkite nešiojamuosius žibintus.

Įsirenkite sūpuoklęs

Jeigu jūsų sode nėra tinkamo medžio ar pavėsinės, sūpuoklės nesudėtinga pakabinti miegamajame. Svarbiausia, kad jos išlaikytų judviejų ir judesio svorį, kai supsitės, tad reikia tvirto buomo ar sijos. Kai nenaudojate, nukelkite jas ir užkabinkite jų vietoje šviestuvą.

Ką galima daryti ant sūpuoklių

sekso supuokles

Gundykite, fantazuokite. Kad nusiteiktumėte tinkamai, jis atsigula ant pievos, ji skrieja jo link ir jos sijonas pasikelia nuo lengvo vėjelio.

Kunilingas. Tai patogiausia ant trapecinių sūpuoklių. Ji atsitupia ant sūpuoklių laikydamasi už virvių ir atsilošia, supynės atsiduria kiek žemiau po jos sulenktais keliais. Jis atsiklaupia ant žemės priešais ją. Šia padėtimi Jis taip pat gali ją labai atsargiai stumti pirmyn ir atgal. Kaitaliokite aukštį jeigu ant jūsų sūpuoklių virvių yra keletas kablių, galite keisti sūpuoklių aukštį. Užsiimkite kunilingu su stovinčiu vyru.

Moteris supasi vyro klubų aukščiu, vyras galėtų į ją įsiskverbti iš priekio. Jis gali tiksliai kontroliuoti moters judesius uždėjęs rankas jai ant klubų, ir taip sukurti pašėlusius ar labai subtilius pojūčius. Jis sėdi ant sūpuoklių, ji sėdi jo skreite ir atlieka judesius pirmyn ir atgal laikydamasi už sūpynių virvių.

Dvejos supynės. Kitas sumanymas iš Kama Sutros. Pakabinkite dvejas sūpuokles maždaug 30 cm atstumu vienas nuo kitų, kad galėtumėte suptis kartu. Atsisėskite veidu prieš veidą kojomis apsiviję sūpynių virves iš išorės. Tai nuostabi padėtis naudoti rankas ir įsiskverbti.

Suptis krepšyje. Jeigu galite įsigyti kokono pavidalo sūpuoklių krepšį, išpjaukite tinkamame aukštyje didelę skylę sėdynėje kunilingui. Uždėkite ant skylės lentą ir pagalvę, kai nesinaudojate.

Mylėtis hamake

Pakabinkite dvigulį hamaką savo sode arba miegamajame. Pasitikrinkite ar pritvirtinote jį pakankamai stipriai ir jis išlaikys jus abu ir dar šiek tiek, kai energingai judėsite. Hamakas – tai atskiras kokonas, nuostabiai tinkantis mylėtis, o paskui švelniai supdamas jis gali užliūliuoti jus, ir užmigsite vienas kito glėbyje. Tai puikus būdas praleisti sekmadienio popietę. Jei tingiai išsirietę tysote hamake, vadinasi, turite atsisakyti kai kurių ,plokščių” padėčių, tokių kaip misionierių. Pateikiame keletą alternatyvų.

Kokios pozos mylėtis hamake

Poza Šonas prie šono – šaukšteliu. Jis guli jai už nugaros ir jeina i ją iš už nugaros. Ši padėtis dar vadinama šaukštelio padėtimi, nes abu kūnai guli labai smarkiai susiglaudę.

Soixante-neuf (69) šonas prie šono. Išmėginkite ir tai bus jums atradimas, įsitikinsite, kad hamakas yra puikiausia vieta ilgam, tingiam abipusiam oraliniam seksui.

Įsimylėjėliai guli šonu veidu priešais veidą. Ji užkelia savo viršuje gulinčią koją ant jo kūno ir jis įeina į ją iš apačios. Šia šonas prie šono padėtimi, labai patogu švelniai sūpuotis hamake. Jis guli ant nugaros, jeigu reikia, kojas, sulenktas per kelius, nukabinęs per hamako kraštus, kad jaustųsi patogiau. Moteris sėdi apžergusi vyrą, kojas nuleidusi per hamako kraštus, rankomis laikosi už jo pečių ir juda aukštyn ir žemyn. Pasinaudokite hamaku kaip sūpuoklėmis. Ji guli kniūbsčia skersai hamaką, jos kojos kabo prie žemės. Jis atsiklaupia priešais ją oraliniam seksui, paskui atsistoja ir įsiskverbia į ją iš nugaros pusės ir pasinaudoja hamako sūpavimusi, kad stipriau įsiveržtų į ją.