poros mankšta

Seksas – geriausia mankšta iš visu, tačiau mankšta ir fitnesas padeda geram seksui. Jei palaikote gerą formą, turite daugiau energijos, esate guvesnis, ištvermingesnis, labiau pasitikite savimi. Jaučiatės ir atrodote geriau. Niekada nesutriksite nusirengęs, jei būsite patenkintas savo kūno išvaizda. Vyrams, kurie atsikrato per didelio pilvo, prieinama daugiau sekso padėčių – jei kūnas lieknesnis, varpa juntama ir atrodo didesnė, nes nėra apsupta riebalų. Nuo mankštos kraujyje padaugėja aistrą skatinančių hormonų, tad mylėtis norėsite labiau ir dažniau. Kodėl gi nesimankštinti dviese?

Mankštinkitės ir mylėkitės

Kas antrą dieną vieną valanda skirkite aerobikos treniruotei. Viename sporto klube šitaip treniravosi penkiasdešimtmečiai biurų darbuotojai, turintys erekcijos problemų – paskui jie mylėjosi 30 nuošimčių dažniau, negu tada, kai pradėjo sportuoti. Kontrolinės grupės nariai eidavo pasivaikščioti kas antrą dieną po vieną valanda, tačiau jokios naudos seksualiniam gyvenimui nebuvo nustatyta.

Jeigu turite gimnastikos suolą, panaudokite jį sveikatingai sekso mankštai, per kurią galėsite įsiskverbti vienas į kitą. Ji atsigula ant žemės ir keliasi laikydamasi rankomis už atramų, o vyras stovi tarp jos kojų. Eikite kartu bėgioti, gerai prisiderinkite vienas prie kito bėgimo tempo. Paskui kartu prauskitės po šiltu dušu ir galiausiai, atgavę jėgas, kriskite vienas ant kito ir pasimylėkite.

Šokiai irgi puiki mankšta. Kultūringa visuomenė buvo sukrėsta, kai atsirado pramoginiai šokiai, nes juos šokant reikia erotiškai apsikabinti viešoje vietoje. Dabar, kai nebereikia aiškintis dėl to, kad apsikabiname.

Šokiai tapo daug judresni ir grakštesni, todėl judėdami šokio ritmu pastangas sutelkite vilionėms. Derinkite šokius ir striptizą arba nurenkite vienas kitą šokdami. Priderinkite meilės padėtis prie muzikos. O gal mėgstate sistemą? Lankykite Lotynų Amerikos šokių pamokas arba pasimokykite tango, seksualiausio šokio pasaulyje.

Žaiskite judrius žaidimus tenisą, badmintoną ar skvošą, kurie leidžia rungtyniauti, o tai labai jaudina. Ugdykite savimeilę. Stenkitės gerai pasirodyti sporto klube – tai puiki vieta sutikti kitų žmonių, kurie treniruojasi, kad kūnai taptų seksualesni. Daugelis stengiasi geriau pasirodyti matydami kitus dirbančius iki prakaito. Sporto klubai pateikia asmeninių pratimų kompleksą, kad atitiktų jūsų poreikius ir galimybes.

sekso mankšta