seksas pajury

Seksas po atviru dangumi, yra itin erotiškas – niekur kitur nesijausite tokie apsinuoginę, tokie savaimingi ir natūralūs. Nieko nėra panašaus, kaip jausti saulės šviesą ir švelnų vėjelį. Kai plika oda prisiglaudžia prie plikos odos, arba kai girdi vėjo atodūsius šlamančiuose lapuose. Matai debesų atspindžius mylimojo akyse. Permaininga saulės šviesa ant odos ir plaukuose, sodrus žemės ir išgulėtos žolės kvapai. Erdves pojūtis sustiprina jutimus ir leidžia patirti stebuklą. Seksas viešoje vietoje ir ypač gamtoje susieja su gamtos ritmais ir teikia nepaprastą jautrumą. Galimybė, kad kas nors pašalinis jus atras, dar sustiprina jaudulį.

Ką pasiimti neštis į lauką

Pasiimkite patiesalą ar, ir tai netgi geriau, dvigubą miegamąjį maišą – jei sėdmenis spaus šakelės ar akmenys, atitrauks dėmesį ar dar blogiau – geismas nusilps! Atsiminkite, kad šieno kupetos minkštos ir nuostabiai kvepia, tačiau šiaudų kūgis labai dygus. Jei užtruksite ilgiau, pasiimkite palapinę (geriausia dvivietę, nes ją lengviau pastatyti), galėsite išsimiegoti, netgi jei lytu lietus. Nėra palapinės? Paimkite skaidrų uždangalą ar musliną, pakabinkite ant šakų, bus jums meilės šventovė. Jeigu karšta, apsiginkluokite vandens purkštuvais, šautuvais ar vandens bombomis, kad atvėsintumėte vienas kitą. Nepamirškite priemonių nuo uodų.

Kur susirasti patogią vietą

Susiraskite aikštelę miške. Pasidairykite medžio žemomis šakomis, kad moteris galėtų ant jos pasilenkti ir mylėtis stovėdama. Paplūdimyje pirmiausia susiraskite lėkštą dauba. Paskui suvalgykite barbekiu po atviru dangumi. Jus turite vidinį kiemą nušviestą mėnulio šviesos. Ar kuris nors kaimynas gali jus pamatyti? Ar jums tai rūpi?

Meilužių iškyla

Iškylai pasirinkite tokio maisto, kuri galima valgyti pirštais. Taip pat skanaus afrodiziakinio maisto, kuriuo galite maitinti vienas kitą. Pamėginkite šio:

  • Šparagų stiebelių, suvyniotų i kumpio griežinėlius.
  • Krevečių su čili padažu.
  • Šviežių vaisių:figų, vynuogių, žemuogių, meliono griežinių, kuriuos galima suspausti, kad tekėtų sultys.
  • Butelį balto putojančio vyno ar šampano.
  • Juodojo šokolado.