seksas duse

Apėmus pirmajam aistros antplūdžiui, sekso troškimas bet kuriuo metu ir bet kur sužadina pavojaus ir spontaniškumo jausmus, kurie nejučia pranyksta ryšiui sustiprėjus. Mėgaukitės ir kitais jutiminiais malonumais, tarkim, maistu, ir išsaugokite šviežumą ir džiaugsmą, savo erotinius susitikimus tais perkelkite iš miegamojo į vonią, lauką ar netgi paslapčia į viešas vietas, kad ir su nauja pažintimi iš Tinder.

Seksas duše

Nuo mokyklos laikų mūsų mintyse seksas ir dušas labai susiję. Būti drausmingi prausiantis išmokstame dar paauglystėje, tada pasportavę berniukai ir mergaitės droviai įsmunka į dušą ir yra verčiami išsimuilinti visą kūną, o jie nekantrauja pamatyti vieni kitų apnuogintus kūnus ir palyginti seksualines raidos skirtumus.

Srovė ir muilas

Suaugusiųjų pasaulyje duše kuriama natūrali seksualinė aplinka. Pavartykite erotini gėjų sekso aprašymą Alan Hollinghurst romane „Baseino biblioteka” (The Swimming Pool Library), čia baseino dušai visad pilni lanksčių gražių vyrų, muilinančių savo tvinkčiojančias erekcijas. Dušas – mėgstamiausia vyrų vieta visaip masturbuotis, kad atsipalaiduotų po įtemptos dienos.

Ką galima daryti duše?

Sekso malonumai duše

Stebėk jį. Porno filmuose vyras ištraukia varpą, kad būtų stebimas, kaip ejakuliuoja ant partnerės pilvo, krūtų ar veido. Sėdėkite pakerėta ant kėdės, kai partneris rodys jums nuostabų spektaklį duše.

Vandens masažas. Po tinkamos temperatūros dušo srove savo partnerio masažui naudokite kempinę. Vonios kempinė geriausiai tinka masažuoti jos genitalijas, ir kai kurioms moterims labai patinka, kai vanduo švelniai bado jų vulvą ir klitorį.

Muilinimasis. Naudokite daug muilo ar dušo želės, kad abu įkaistumėte ir taptumėte slidus.  Sutelkite dėmesį i genitalijas, ir kai nei vienas nebegali ilgiau tverti, jis pakelia ją aukštyn, ji apsiveja kojomis jo juosmenį ir jis įeina į ją. Ji gali atsiremti nugara į dušo sieną, kai jis laiko jos sėdmenis. Tegul šiltas vanduo srovena ant jūsų besimylinčių.

Auksinis lietutis. tinkama vieta žaisti vaikystės erotinio tvisto žaidimą. Tapkite laukiniais ir darykite tai vienas ant kito. Išjunkite vandeni, kai pradėsite šlapintis, taip galėsite jausti šiltą vienas kito šlapimą.

Seksas vandenyje

seksas vandenyje
Seksas vandenyje

Ar kada nors mylėjotės įbridę iki krūtinės į jūrą? Tai geras būdas atsiimti už nusivylimą, kuri pajutote paplūdimyje tepdamas tokį įkaitusį beveik nuogą savo partnerės kūną įdegimo kremu. Saulėje besikaitinantiems ir stebintiems jūs atrodote tarsi besibučiuojanti porele, apsikabinusi rankomis, tačiau po vandeniu jos kojos apsivijusios jo liemenį, ir vyksta kažkas labiau jaudinamo…

Nieko nėra maloniau kaip mylėtis irstantis valtele po svajingai siūbuojančia karklų uždanga. Visus jūsų judesius sustiprina siūbuojanti valtis, tai suteikia nuostabų laisvės pojūtį. Štai ką turėtumėte įsidėmėti:

  • Surenkite iškylą.
  • Susiraskite nuošalią vietelę ir labai rūpestingai pririškite valtį (tai labai svarbu!).
  • Pasiimkite kuo daugiau paklotų ir užtiesalų, jeigu pakiltų šaltas vejas ar užklystų praeivis.
  • Puiki proga segėti ilgą sijoną ir nieko po juo.

Seksas vonioje

Pasinaudokite voniai skirtu laiku, tebūnie jis ypatingas. Tai bus nauja pažintys su partneriu. Jei tai vyksta vakare, uždekite žvakių, įjunkite muzika, pašlakstykite prabangaus aliejaus ar pribarstykite rožių vainiklapių ant vandens. Ar pakvieskite išsimaudyti vonioje vidurdienį, tai bus staigmena ir tikrai pakels nuotaiką, ypač jei už lango šalta ir drėgna.

  • Pripilkite daug putų.
  • Neįtikėtina, tačiau vanduo džiovina. Prieš pasinerdami į vandenį pripilkite į putas daug migdolų aliejaus (žiūrėti lubrikantai).
  • Derinkite maudymąsi vonioje ir abipusį erotišką gaktos plaukų kirpimą.

Atlikite partneriui povandeninį masažą su riebiu muilu. Ypatingą dėmesį skirkite įtemptoms vietoms apie kaklą ir pečius, kad jis ar ji visiškai atsipalaiduotų prieš pradedant muiluoti genitalijas. Čia būkite ypač kruopštūs. Stropiai ištyrinėkite kiekvieną dubens milimetrą gundomai slidžiais, švelniai trinančiais pirštais.

Kūrybingai pasirinkite sekso padėtis, turite įveikti erdvės suvaržymus. Pradžiai tinka abipusė masturbacija. Paskui pabandykite, kai moteris sėdi ant viršaus, o vyras atsilošęs. Paskui ji taip pat gali atsigulti ant nugaros – švelniai supkitės vienas kitame, tačiau stenkitės neužlieti vonios grindų. Arba ji gali sėdėti skreite nugara į partnerį.

Nepamirškite, vanduo neturi ataušti, retkarčiais pripilkite šviežio karšto vandens. Paskui eikite tiesiai į lovą, nesišluostykite, tik gerai įsisupkite i didelius rankšluosčius. Tai tikrai atpalaiduojantis būdas kartu užmigti.

seksas vonioje

Slidus seksas

Tepimas – tai gundomai skambantis techninis terminas įvardyti tepimą tepalu ar putomis. Septintojo dešimtmečio nerūpestingomis dienomis, kai Amerikoje gyvavo sekso vakarėlių kultas, žmonės nusirengdavo ir tepdavo vieni kitus dideliais kiekiais valgomojo aliejaus. Paskui ieškodavo partnerių paslyščioti kartu.

Trynimo malonumai

Jei naudojate aliejų, rinkitės migdolų, kuris švelniai kvepia riešutais. Tinka ir šiltas muiluotas vanduo. Jei administracija leis, gal išsinuomosite vietinę pirtį vakarėliui, garų aplinka skatina libido.

Dušai bei nardymo baseinai tinka karštam seksui ir atsivėsinimui. Jei norite surengti putų vakarėlį namuose, uždenkite kilimėlį plastiku ir šiek tiek išaliejuokite, naudokite pripučiamą vandens lovą.

Atsigulkite ant jos abu, raitykitės ir sukitės vienas ant kito pagal muziką, jeigu patinka. Slydimo pojūtis kaitrus ir greitas, visiškai kitoks, nei ant sausos odos. Pagyvinimui galite nustatyti taisykles, tarkim “be rankų” arba “be įsiskverbimo”, ir tinkamą baudą, jei taisyklių nebus laikomasi.