pazintys

Populiariausia pažinčių svetainė Lietuvoje kur visos sex pažintys vienoje vietoje. Pažintys ir draugai gali būti tiek ilgalaikiai arba trumpalaikiai. Priklauso nuo jūsų pageidavimo ir susitarimo.

Kokių rūšių būna pažintys?

 • Seksui.
 • Trumpalaikės pažintys.
 • Atviro tipo pažintys.
 • Swingerių vakarėliai.
 • Ilgalaikės pažintys.

Jei trumpai apie kiekvieną tai priklauso nuo to kokie yra jūsų lūkesčiai. Tarkime, kad svajojate apie vaikus, šeimą ir buitį. Tam jums reikės ilgalaikių pažinčių. Ilgalaikių pažinčių ieško dauguma merginų, bet tai ilgas ir nuobodus procesas.

pažintys
https://vilioju.lt/pazintys

Sex pažintys websaituos

Dažniausia ir patogiausia pažinčių forma – sex pažintys per skelbimus web puslapiuose. Didelis pasirinkimas būna tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Kiti miesteliai labai retai turi ką pasiūlyti. Merginos todėl dažniausia save priskiria ar parašo prie arčiausiai didžiausio esančio miesto, kad susilauktų daugiau dėmesio.

sex skelbimai
http://www.sexyex.net/sex-skelbimai/

Sex pažintys gali būti pagal visokius poreikius. Vieni mėgsta BDSM žaidimus. Kuriems reikia valdovų, kad baustų už neatliktą įsakymą. Kitiems reikia masažų su laiminga pabaiga. Yra ir kita grupė seks pažintys kurie nori tik, kad padarytų oralinį ar kunilingą.

Pažintys Lietuvoje pagal miestus:

 • Susipažinti Vilniuje.
 • Susipažinti Kaune.
 • Susipažinti Klaipėdoje.
 • Susipažinti Šiauliuose.
 • Susipažinti Panevėžyje.
 • Susipažinti Alytuje.
 • Susipažinti Marijampolėje.

Naudingiausia pažinčių būtų ieškoti pagal savo regioną. Jei turite noro pasivažinėti ar norite šviežienos tai žinoma galima rinktis ir platesnį pažinčių ratą. Viskas priklauso nuo jūsų galimybių.

Trumpalaikės pažintys

Visos trumpalaikės pažintys arba kitaip už paramėlę ar dovanėlę yra seksas už pinigus. Paprasta komercija, tik kurvos skirtingos.

Aukštos klasės yra prisižiūrinčios, investavusios į savo kūną. Dažnai pripūsti silikoniniai papai ir hialuroninės lūpytės. Lieknos, sportuojančios ir nenutampytos. Žinoma kaina prasideda minimum nuo 100€ už valandą.

Su vidutinės klasės trumpalaikis pasimatymas jau bus pigesnis. Čia jau prasideda medžioklė. Gali dar nutverti tikrai gerai išsilaikusią ir ne konvejerinę plaštakę.

Sekanti kasta būtų eilinės kurvos. Taip, tiesiai šviesiai… Nutampyta, dažnai dar ir su dideliu ligų maišeliu. Tokia pažintis gali rūpėti tik visiškai biudžetiniu variantu. Vien per oralinį, be gumytės, jūs minimum gausite dovanų prostatitą.

trumpalaikes pazintys

Kiekvienam pagal savo kišenę pasirinkimas trumpalaikių pažinčių. O jei neturite, bet norite, teks bent minimaliai investuoti į save ir ieškoti nuotykių per programėles tokias kaip Tinder. Pigu, bet reikalauja daug laiko ir kantrybės.

Atviros pažintys

Atviros pažintys tai ne monogamiški santykiai pagal susitarimą. Tarkime esate pora, bet antroji pusė arba jūs pats matote kitą naują objektą. Tai gali būti ar tai žavi bendradarbė, kolegė ar šiaip iš pažįstamas iš sporto salės. Tai tarkime kad susižavėjimas, kuris užsibaigia seksu, bet liekate su savo nuolatiniu partneriu.

Taigi, abipusiu sutarimu naujos open relationship yra toleruojamos abiems partneriams. Žinoma gali būti ir nustatomos tam tikros ribos ir taisyklės, tokios kaip:

 • Nustatyti sekso taisykles.
 • Emocinės ribos.
 • Su kuo susitikinėti ir su kuo ne.
 • Nuspręsti kiek laiko gali skirti kitam partneriui.
 • Sutarti kaip kitiems pristatyti tarpusavio santykius.

Taip pat tokie santykiai gali virsti ir į seksą trise ar poromis. Tai nėra dažnas reiškinys Lietuvoje ir ne visiems priimtina.

Swingerių vakarėliai

Nėra labai dažnas reiškinys ant Marijos žemės, bet ir nelabai retas. Swingerių vakarėliai dažnai organizuojami ir skelbiami iš anksto. Renginio kaina priklauso nuo organizatorių. Svingerių renginiai būna atviri ir uždari. Atviro tipo gali patekti beveik visi norintys įsigiję bilietą. Pažinčių didelių ten neužmegsite, bet jei esate normalus ir prisižiūrintis tai nuotykių patirsite.

Pavyzdys iš vieno atviro organizuojamo renginio Šiauliuose. Swingerių vakarėlis vykstą kiekvieną šeštadienį apie 21h. Žmonių būna 20-30 grupė. vidutinis amžius 28-35 metai. Merginų būna šiek tiek mažiau kurios pagrinde su savo pora.

Prasideda viskas su šampaniuku ir alumi. Toliau eina Jack Daniels ir žaidžiam kortų žaidimą per kurį vyrai traukia juodas kortas, o merginos traukia raudonas kortas. Ant kitos pusės yra parašyti uždaviniai ką reiks padaryti, pvz vaikinui reikia pabučiuoti antra mergina iš kairės į kairįjį papuką, arba merginai reikia pamasažuoti užpakaliuka antram vaikinui iš dešinės ir taip toliau.

Paskui kas nori eina į pirtį, džakuzi, baseiną, raudonų žibintų kambarį, ten visur gali būti besimylintys žmonės.

Prie jų galima prisijungti arba stebėti jeigu mergina ne uždraus. Šiaip merginas viska reguliuoja sakydamos NE, todėl jokios prievartos negali būti. Agresyviems asmenims darom perspėjimus: geltona kortelė, raudona kortelė ir lauk iš vakarelio.