orgazmas

Kai kurios poros tvirtina, kad kartu patirtas orgazmas yra pats geriausias dalykas, kokį tik joms yra tekę išgyventi, o kitus tai šiek tiek glumina – kai pratrūksta savo paties orgazmas, prarandamas malonumas matyti savo partnerio orgazmą, belieka tik stebėtis tuo, kas atsitiko.

Daugelis porų yra pastebėję kad dažniausiai vyras pirmas pasiekia orgazmą …

Seks-terapeutas

Nieko nepraradote, jeigu nesate to patyrę, tačiau patirsite daug džiaugsmo mėgindami įvairiais būdais užtęsti malonumą, geriau pažinsite vienas kito seksualinius pojūčius ir ilgiau mylėsitės. Daugelis porų yra pastebėję kad dažniausiai vyras pirmas pasiekia orgazmą, tad pateikiame keletą patarimų, kaip ji pristabdyti, o ją paskubinti.

baigti kartu

Vyro pristabdymas

Sumažinti trinčiai gausiai naudokite lubrikantų, nes trintis labai jus stimuliuoja. Nesistenkite pasiekti griausmingo ritmo. Kaitaliokite lėtą ir gilų bei greitą ir paviršinį įsiskverbimus, tačiau venkite ištraukti tiek, kad grįždami atgal įaudrintumėte tik varpos galva. Paskui pamėginkite varpa derinti vienus ir kitus įeikite lėtai, žemai ir giliai, o išeikite greitai kartu stumdamiesi į viršų. Jums iškilus, stimuliuojamas jautrus makšties prieangis. Jeigu per daug įsijautėte, ištraukite varpą ir suteikite jai oralinį seksą. Nenusiminkite, jei varpa trumpam suglebs, kai tik moteris labiau susijaudins, netruksite sugrįžti į vėžes. Prieš pradėdamas iš pradžių ilgai ir erotiškai bučiuokite jos burną – daugelį moterų labai jaudina meilės syvų maišymas.

Moters paskubinimas

Moteris viršuje visada gerai, tai suteikia jai galimybę pasirinkti tempą. Jei ji atsigręžusi į jūsų pėdas, judėdama jaus varpą giliai įeinant ir spaudžiant priekinę makšties sieną.

Išbandykite kitą padėtį, kai moteris viršuje:

  1. Ji atsisukusi į jus veidu ir guli jums ant krūtinės.
  2. Jai prireiks daug jėgos, kad pasistumtų aukštyn, taip ji suspaudžia makšties raumenis ir patraukia varpą tarsi ranka.
  3. Lyg gręždama sukamuoju judesiu ji grįžta atgal, paskui vėl trūkteli į viršų neapsakomas malonumas abiem.
  4. Ji sėdi jūsų skreite atsukusi jums nugarą.

Kai stipriai prisiglaudusi supasi pirmyn ir atgal, viena ranka skleiskite ir laikykite jos lyties lūpas, kitos rankos pirštais glamonėkite aplink jos varputę, suteiksite jai nesuvaldomo išsižergimo jausmą, to jai nepavyktų patirti, jei liestumėte pačią varputę.