sekso pozos

Kartais, kai apima aistra žmonių minioје, vienintelė vieta, kur galima pasislėpti nuo visų, yra valytojos sandėliukas arba vonios kambarys. Jei dalyvaujate vakarėlyje, nutaikykite progą įslinkti į vonią kartu.

Viešoje vietoje tai šiek tiek sudėtingiau, tačiau būtent tai ir teikia visą džiaugsmą. Gilaus įsiskverbimo kampas tinka greitam pašėlusiam seksui, kai baisiausiai skubate ir nėra jokios galimybes žaidimams.

Sekso pozos

  1. Vyras atsisėda ant ko nors, kas pasitaiko po ranka. Moteris sėdi raitomis jo skreite veidu į jį. Ji pasirenka tempą, energingai juda aukštyn ir žemyn, laikosi atsirėmusi pėdomis ant grindų ir rankomis apsikabinusi jo kaklą.
  2. Vyras sėdi. Moteris pasisuka nugara į jį ir žemai pasilenkia. Tai gilaus įsiskverbimo padėtis. Vyras gali padėti jai judėti tvirtai laikydamas jos liemenį, o ji spyruokliuoja aukštyn ir žemyn ant jo.
  3. Moteris pasilenkia virš praustuves (ar virš kokio nors panašaus aukštumo baldo). Jis stovi ir jeina į ją iš už nugaros. Tai gera padėtis moteriai pasiekti orgazmą, kadangi varpa jaudrina priekinę makšties sienelę
  4. Moteris sėdi ant laiptų krašto. Vyras atsiklaupia priešais ją. Ji pražergia kojas ir apsiveja jomis vyrą, tuomet jis įeina. Jis prisitraukia ją prie savęs, ji atsilošia, o jis prilaiko ją rankomis apkabinęs per nugarą.
  5. Grįžkite į vonią. Vyras stovi. Jo partnerė stovi ant unitazo veidu atsisukusi į jį. Jis prilaiko ją apkabinęs rankomis per nugarą, moteris apglėbia jo kaklą. Ji pasilenkia prie jo, apsiveja kojomis jo nugarą.
  6. Kita stovimoji padėtis. Šį kartą vyras laiko moters sėdmenis taip, kad galėtų išlaikyti jos svorį, kai ji išsilenks priešais sieną sau už nugaros, o jis įsiskverbs ją. Mažoje kabinoje moteris dar gali papildomai prisilaikyti įsirėmusi pėdomis į priešingą sieną.
pozos